Drogerie Dedra - Osvěžovače vzduchu a textilií

infinity

e-shop

 

Pro nákup se slevou až 23% z katalogových cen
si při prvním nákupu na www.dedra.cz vytvořte zdarma Nový účet
a uveďte slevový kód č. 158014.

Platí pro Českou i Slovenskou republiku.

 

dedra

 

 

PARFUM air&textiles Copacabana, osvěžovač vzduchu, 250 ml | HP0429

copacabana

Zahalte se do neodolatelné tropické ovocno-květinové vůně s nádechem kokosu a dlouhotrvajícím základem mošusu. Příjemná sladká kompozice ve vás probudí představivost a prozáří váš den.

Obsahuje luxusní kosmetický parfém (který znáte z avivážních kondicionérů Dedra). Můžete použít pro osvěžení vzduchu v místnosti nebo šatní skříni, na toaletě. Můžete aplikovat přímo na oblečení.

Katalogová cena : 99,00 Kč

 

 

PARFUM air&textiles Mountain spirit, osvěžovač vzduchu, 250 ml | HP0379

mountain osvěžovač

Osvěžovač vzduchu a textilií díky luxusnímu kosmetickému parfému premium parfum spolehlivě provoní a příjemně osvěží prostory ve Vaší domácnosti a také Vaše textilie.

Objevte s námi kouzlo svěží vůně přicházející z horských vrcholů. Vůně v sobě promítá svěžest horského vzduchu a dřevitou kompozici s plným, fougerovým základem.

Katalogová cena : 99,00 Kč

 

 

 

 

PARFUM air&textiles Saison parfum, osvěžovač vzduchu, 250 ml | HP0367

saison parfum osvěžovač

Osvěžovač vzduchu a textilií díky luxusnímu kosmetickému parfému premium parfum spolehlivě provoní a příjemně osvěží air & textile freshener prostory ve Vaší domácnosti a také Vaše textilie.

Saison parfum je elegantní vůně sweet musk.

Katalogová cena : 99,00 Kč

 

 

PARFUM air&textiles Lila fashion, osvěžovač vzduchu 250 ml | HP0981

lila fashion

Lila fashion je vůně luxusní, parfémová, kosmetická, mošusová.

Katalogová cena : 99,00 Kč

 

 

PARFUM air&textiles Cool wave, osvěžovač vzduchu 250 ml | HP0246

cool wave osvěžovač

Parfemace cool wave je dřevitou vůní doplněnou exotickým kořením.

Katalogová cena : 99,00 Kč

 

 

PARFUM air&textiles Zen purity, osvěžovač vzduchu 250 ml | HP0247

zen purity osvěžovač

Parfemace zen purity je směsí květin, ovoce a mošusu.

Katalogová cena : 99,00 Kč

 

 

DEOTEX Zazen pohlcovač pachů 500 ml | TD0491

deotex

Pohlcovač pachů na oděvy, bytové textilie a interiéry automobilů. Složka antitabac likviduje zápach tabákového kouře. Obsahuje luxusní kosmetický parfém premium parfum a deodour, který neutralizuje nepříjemné pachy. 


Katalogová cena : 129,00 Kč

 

 

DEOTEX Aquamarine 500 ml | TD0045

deotex

Pohlcovač pachů na oděvy, bytové textílie a interiéry automobilů. Složka antitabac likviduje zápach tabákového kouře.Obsahuje luxusní kosmetický parfém premium parfum a deodour, který neutralizuje nepříjemné pachy.

Katalogová cena : 129,00 Kč

 

 

FRESHON neutralizér rozkladač pachů 250 ml | PS0378

fresh on

FRESHON je ekologicky šetrný neparfémovaný přípravek, pracující na bázi přírodních enzymů, které biologicky rozkládají a neutralizují nepříjemné pachy, místo aby je pouze překryly.

NEUTRALIZÁTOR PACHŮ FRESHON - ekologicky šetrný přípravek k neutralizaci nepříjemných pachů, 250 ml. Široké spektrum použití: např. čalounění, sedačky, potahy, koberce, pelíšky domácích mazlíčků, nteriéry automobilů, odpadkové koše, cigaretový kouř... Rozkládá nepříjemné pachy lidského potu, domácích zvířat, plísní, odpadů, kouře... JAK TO FUNGUJE ??? Nastříkejte v blízkosti zdroje zápachu a nechte působit. FRESHON ROZLOŽÍ A ZNEUTRALIZUJE NEPŘÍJEMNÉ PACHY.

Katalogová cena : 99,00 Kč

 

 

e-shop

 

Podrobný návod na registraci u Dedry : Návod na registraci - slevy až 23%
Slevy na vaše nákupy nebo možnost přivýdělku.

 

 

drogerie dedra

Novinky

KATALOG DEDRA V PRODEJI

Katalog Dedra 3 / 2021 na cestě k vám ! Katalog LAHODNĚ OSVĚŽUJÍCÍ   Informujeme, že Dedra rozesílá ZDARMA 1 ks nového katalogu LAHODNĚ OSVĚŽUJÍCÍ CATALOGUE 1.  Katalogy budou postupně...
Celý článek

VÝPRODEJ VÁNOČNÍHO ZBOŽÍ DEDRA

VELKÝ VÝPRODEJ VÁNOČNÍCH OZDOB A DEKORACÍ DEDRA - SLEVY 30% !     VÝPRODEJ vánočních ozdob = 30% SLEVA NA CELÉ VÁNOCE! TURBOSLEVA = DALŠÍ SLEVA 17% PRO REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY S UVEDENÝM...
Celý článek

DEDRA FUFNÍKY

DEDRA KLUB VĚRNÝCH ZÁKAZNÍKŮ - UKONČENO   Každý stávající zaregistrovaný zákazník Dedry obdrží jako bonus 20 FUFNÍKŮ Každý nově zaregistrovaný zákazník Dedry obdrží jako bonus 5...
Celý článek

DEDRA SOUTĚŽ GRAN CANARIA

DEDRA SOUTĚŽ O TÝDENNÍ POBYT NA KANÁRECH PRO 25 NEJLEPŠÍCH PRODEJCŮ A KOORDINÁTORŮ DEDRY UKONČENO - GRATULUJI VŠEM VÝHERCŮM !     Jste soutěživí? Zaregistrujte se u Dedry (s uvedením...
Celý článek

Dedra Móóóře 2014 - vyhodnocení

Výsledky soutěže o vzdělávací letecký pobyt v luxusním hotelu v Egyptě Zde je 10 nejlepších koordinátorů s novými PRVOobjednávkami + koordinátorka, která provedla nejvíce nováčků kompletním Úspešným...
Celý článek
TOPlist
TOPlist