Skladování potravin

dózy dedra

U firmy Dedra najdete široký výběr dóz, boxů a svačinových boxů pro skladování potravin. Podívejte se na ukázku dóz Dedra níže.

 

dedra

 

Pro nákup se slevou až 23% z katalogových cen
si při prvním nákupu na www.dedra.cz vytvořte zdarma Nový účet
a uveďte slevový kód č. 158014.

Platí pro Českou i Slovenskou republiku.

 

e-shop

 

SEDMIKRÁSKA - SADA 7 DÓZ

SEDMIKRÁSKA sada 7 dóz z odolného plastu. Jsou vhodné do myčky, mikrovlnky i mrazničky. Objem dóz: 0,2 L / 0,4 L / 0,7 L / 1,2 L / 2,0 L / 3,3 L / 5,7 L. Rozměr největší dózy cca š 26 x h 26 x v 13 cm.

sedmikráskasedmikráska

 

 

DÓZY DEDRA CVAK&CVAK

CVAK&CVAK dózy Dedra se zámkovým víkem se silikonovým těsněním pro dokonalé uzavření. Na víku jsou decentní květy. Vhodné do myčky, mrazničky a mikrovlnky (bez víka). Různé velikosti.

dedra dózydózy dedra se zámkovým víkem

dedra dózaskladování potravindózy cvak&cvakskladování potravin dózypotravinové dózydóza s víkemdedra dózadóza cvakdózy se silikonovým těsněním

 

 

VENTILDÓZY DEDRA 3 KS

Sady 3 dóz Dedra z odolného plastu.

Na uchovávání potravin, ohřívání, zamrazování a rozmrazování. ÚSPORA MÍSTA PŘI SKLADOVÁNÍ! Boxy se dají skladovat do sebe. Ve víku je uzavíratelný větrací otvor, který využijete při ohřevu v mikrovlnné troubě. Různé velikosti.

 

dedra ventildózaventildózydóza s otvorempotravinové dózy fialové

 

 

DÓZY DEDRA TRIO 3V1

Sady 3 dóz Dedra na uchovávání, ohřívání, zamrazování a rozmrazování potravin. Z odolného plastu.

Dózy jsou vhodné do myčky, mikrovlnky i mrazničky. ÚSPORA MÍSTA PŘI SKLADOVÁNÍ! Jsou navrženy tak, aby se všechny dózy úhledně složily do největší. Víka do sebe krásně zapadají.

dózy triodedra triodózy dedra trio

 

 

DÓZY DEDRA QUATRO XL

Sady 4 dóz Dedra na uchovávání, ohřívání, zamrazování a rozmrazování potravin. Z odolného plastu. Dózy jsou vhodné do myčky, mikrovlnky i mrazničky.

sada dózdózy quatrodedra dózy quatro

 

 

MÍSO-BOXY DEDRA 1400 ML S ODMĚRKAMI

Sady 2 dóz Dedra s natisklou stupnicí odměrek ml (250 ml, 750 ml, 1250 ml) a hrnků (1 hrnek, 3 hrnky, 5 hrnků). Dózy jsou vhodné do myčky, mikrovlnky i mrazničky.

Na odměřování, míchání, uchovávání, ohřívání, zamrazování a rozmrazování potravin. Boxy se dají skladovat do sebe. ŠETŘÍ MÍSTO!

dedra míso boxydedra boxy

 

 

BOXY DEDRA 1200 ML S ODMĚRKAMI

Sady 2 boxů Dedra s natisklou stupnicí odměrek ml (250 ml, 750 ml) a hrnků (1 hrnek, 2 hrnky). Z odolného plastu. Dózy jsou vhodné do myčky, mikrovlnky i mrazničky.

Na uchovávání, ohřívání, zamrazování a rozmrazování potravin.

dedra boxydedra boxy s víkem

 

 

MISKO-BOXY DEDRA 760 ML S ODMĚRKAMI

Sady 3 dóz Dedra s natisklou stupnicí odměrek ml (500 ml, 250 ml) a hrnků (1 hrnek, 2 hrnky). Z odolného plastu. Jsou vhodné do myčky, mikrovlnky i mrazničky.

Na odměřování, míchání, uchovávání, ohřívání, zamrazování a rozmrazování potravin. Boxy se dají skladovat do sebe ŠETŘÍ MÍSTO!

misko boxy dedradózy dedra

 

 

BOXY DEDRA 669 ML

Sady 3 boxů Dedra z odolného plastu. Dózy jsou vhodné do myčky, mikrovlnky i mrazničky.

Na uchovávání, ohřívání, zamrazování a rozmrazování potravin.

boxy dedrasada dóz

 

 

BOXY DEDRA 950 ML

Sady 2 dóz Dedra z odolného plastu. Dózy jsou vhodné do myčky, mikrovlnky i mrazničky.

Na uchovávání, ohřívání, zamrazování a rozmrazování potravin. Boxy se dají skladovat do sebe = ŠETŘÍ MÍSTO!

box s víkem dedradedra boxy dózy

 

 

BOXY DEDRA 3IN1

3in1 box Dedra 670 + 400 + 350 ml. Ideální na JEDNOPORCOVÁ JÍDLA, např. z domova do práce, kdy můžete mít odděleně polévku (salát), přílohu, hlavní pokrm a přitom vše v jedné misce.

box 3in1dedra boxy na jídlo

 

 

BABY GREEN BOXY DEDRA

Baby green boxy Dedra jsou vyrobeny z odolného SPECIÁLNÍHO plastu, vhodného pro styk s potravinami. Bezpečný materiál vhodný pro kojence a batolata 0% BPA! Vhodné do mikrovlnné trouby, chladničky a mrazničky. Lze mýt v myčce. Různé velikosti.

Využijete také na uchovávání, ohřívání, zamrazování a rozmrazování potravin, ale také na skladování cukru, mouky, strouhanky, luštěnin, sladkostí, cereálií,…

dedra baby green boxdózy bez bpaboxy babydedra dózy pro děti

 

 

VZDUCHOTĚSNÉ DÓZY DEDRA GOURMET

Dedra nabízí dva druhy vzduchotěsných dóz Gourmet - objem 1000 ml nebo 1500 ml.

Vyrobeno z prvotřídního tvrzeného plastu s vnějším pogumovaným protiskluzovým (matným) povrchem. Lze mýt v myčce.

Dózy jsou ideální pro skladování všech těstovin, luštěnin, rýže, cukru, mouky, strouhanky, ořechů, kávy, sušených plodů a hub, bonbonů, na uchování načatých sušenek, keksů, ... Víčko z transparentního plastu je opatřeno silikonovou manžetou, která zajistí vzduchotěsné uzavření dózy. Ve spodní části dózy je transparentní 2 cm vysoký pásek, díky kterému je na první pohled vidět potravina uchovávaná v dóze.

dedra gourmetdedra dózy gourmetvzduchotěsná dózadedra vzduchotěsná dóza

 

 

XXL VODNESFŠECKO S CHLADÍCÍ PATRONOU

Díky chladící patroně je potravina ve VODNESFŠECKU celý den čerstvá = jako kdyby byla uchovávána v chladničce. Chladící patrona je umístěna ve spodní části VODNESFŠECKA, aby neubírala prostor upečeným dobrotám. Před použitím je třeba patronu vychladit vložením do mrazničky a poté umístit na dno VODNESFŠECKA. Vyrobeno z tvrzeného plastu. Vhodné do chladničky i mrazničky.
Max. vnější rozměry: 40,5 x 32 x 12 cm

Využijete k přenášení, servírování i skladování upečených dobrot, například dortů, zákusků, jednohubek, chlebíčků, … V horní části je praktické madlo, které usnadňuje manipulaci a přenášení. Součástí VODNESFŠECKA je i plastový tác, který je umístěn těsně nad chladící patronou a usnadňuje vyndávání přepravovaných/uchovávaných dobrot. Můžete použít také ke skladování pečiva = nedochází k okorání.

box s chladící patronouvodnesvšecko

 

 

SVAČINOVÉ BOXY DEDRA - SVAČINÁTORY

dedra xxl svačinátorybox na svačinusvačinátory dedradedra svačinátorysvačinátory dedrabox na svačinu s lahvídedra svačinátor

 

 

 

Celou nabídku potravinových dóz a boxů Dedra najdete na www.dedra.cz zde :  Dedra - skladování potravin 

 

drogerie dedra registrace

Podrobný návod na registraci u Dedry : Návod na registraci - slevy až 23%
Slevy na vaše nákupy nebo možnost přivýdělku.

 

 

 

drogerie dedra

 

Novinky

KATALOG DEDRA V PRODEJI

Katalog Dedra 3 / 2021 na cestě k vám ! Katalog LAHODNĚ OSVĚŽUJÍCÍ   Informujeme, že Dedra rozesílá ZDARMA 1 ks nového katalogu LAHODNĚ OSVĚŽUJÍCÍ CATALOGUE 1.  Katalogy budou postupně...
Celý článek

VÝPRODEJ VÁNOČNÍHO ZBOŽÍ DEDRA

VELKÝ VÝPRODEJ VÁNOČNÍCH OZDOB A DEKORACÍ DEDRA - SLEVY 30% !     VÝPRODEJ vánočních ozdob = 30% SLEVA NA CELÉ VÁNOCE! TURBOSLEVA = DALŠÍ SLEVA 17% PRO REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY S UVEDENÝM...
Celý článek

DEDRA FUFNÍKY

DEDRA KLUB VĚRNÝCH ZÁKAZNÍKŮ - UKONČENO   Každý stávající zaregistrovaný zákazník Dedry obdrží jako bonus 20 FUFNÍKŮ Každý nově zaregistrovaný zákazník Dedry obdrží jako bonus 5...
Celý článek

DEDRA SOUTĚŽ GRAN CANARIA

DEDRA SOUTĚŽ O TÝDENNÍ POBYT NA KANÁRECH PRO 25 NEJLEPŠÍCH PRODEJCŮ A KOORDINÁTORŮ DEDRY UKONČENO - GRATULUJI VŠEM VÝHERCŮM !     Jste soutěživí? Zaregistrujte se u Dedry (s uvedením...
Celý článek

Dedra Móóóře 2014 - vyhodnocení

Výsledky soutěže o vzdělávací letecký pobyt v luxusním hotelu v Egyptě Zde je 10 nejlepších koordinátorů s novými PRVOobjednávkami + koordinátorka, která provedla nejvíce nováčků kompletním Úspešným...
Celý článek
TOPlist
TOPlist